No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
| 2024-07-25 - 10:00 || Kubernetes 4 Home || Tezza || TBA | | 2024-07-25 - 10:00 || Kubernetes 4 Home || Tezza || TBA | ||
|- | |||
| 2024-07-24 - 10:00 || [[Yoga]] || [[User:Gunstick|Gunstick]] || Yoga spot | |||
|- | |||
| 2024-07-25 - 10:00 || [[Yoga]] || [[User:Gunstick|Gunstick]] || Yoga spot | |||
|- | |||
| 2024-07-26 - 10:00 || [[Yoga]] || [[User:Gunstick|Gunstick]] || Yoga spot | |||
|- | |||
| 2024-07-27 - 10:00 || [[Yoga]] || [[User:Gunstick|Gunstick]] || Yoga spot | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 19:44, 2 July 2024
| Date & Time | Name | Contact Person | Village/Location |
|---|---|---|---|
| 2024-07-24 - 10:00 | Home Automation with Home Assistant | Tezza | TBA |
| 2024-07-25 - 10:00 | Kubernetes 4 Home | Tezza | TBA |
| 2024-07-24 - 10:00 | Yoga | Gunstick | Yoga spot |
| 2024-07-25 - 10:00 | Yoga | Gunstick | Yoga spot |
| 2024-07-26 - 10:00 | Yoga | Gunstick | Yoga spot |
| 2024-07-27 - 10:00 | Yoga | Gunstick | Yoga spot |