| Line 25: | Line 25: | ||
| Friday || 06.30-10.00 || 11.30-14.00 || | | Friday || 06.30-10.00 || 11.30-14.00 || | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Saturday || colspan="2" | 07.00-13.00 || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Sunday || colspan="2" | 07.00-13.00 || |
|} | |} | ||
Revision as of 20:33, 5 July 2016
The public swimming pool of Dudelange is located at
- Centre sportif René Hartmann Dudelange
- 2 rue René Hartmann
- L-3425 Dudelange
- Luxembourg
- 49° 29' 1" N, 6° 5' 23" E
Opening times
| Day | Morning | Noon | Afternoon |
|---|---|---|---|
| Monday | 06.30-10.00 | 11.30-14.00 | |
| Tuesday | 06.30-10.00 | 11.30-14.00 | |
| Wednesday | 06.30-10.00 | 11.30-14.00 | 16.00-22.00 |
| Thursday | 06.30-10.00 | 11.30-14.00 | |
| Friday | 06.30-10.00 | 11.30-14.00 | |
| Saturday | 07.00-13.00 | ||
| Sunday | 07.00-13.00 | ||